Echipa

Echipa Exclusivitate Nova este formata din specialisti cu experienta de peste 25 de ani in piata imobiliara din Romania.

 

Laura Blid Stefanut

Senior Consultant imobiliar

0722342323

laura@exclusivitatenova.ro

Cristiana Petre

Senior Consultant imobiliar

0745313180

cristiana@exclusivitatenova.ro

Cristina Duma

Senior Consultant Imobiliar

0727383323

cristina@exclusivitatenova.ro

Petru Stolearenco

Consultant imobiliar

0733431059

petru@exclusivitatenova.ro

Adrian Cosma

Consultant imobiliar

0742221313

adrian@exclusivitatenova.ro

Madalin Moraru

Evaluator / Consultant imobiliar

0729.808.506

madalin@exclusivitatenova.ro